solontay.io.ua :: Гостевая книга

 
Всего 28 сообщений

 
 Тамара2018-06-17 18:04:09 

600 x 400, 63 кБ
Яка роль продажної журналістики у гібридній війні?
Обливання брудом - це небезпечний удар по патріотичним силам в тилу України?
Проплачений інформаційний бруд - це відверте журналістське сектанство?
"Коло брехунів" - це піар секта у Рівному, що використовується ворогами України?
Стандарти міжнародної журналіської етики - це пережиток минулого?
Невже тільки гроші вирішують все?!

Памфлет про сектантство, або як в Рівному з’явилась небезпечна секта - «Коло брехунів»!
site.ua/lyubi.ukrayinu/13833-pamflet-pro-sektantstvo-abo-yak-v-rivnomu-zyavilas-nebezpechna-sekta---kolo-brehuniv/
 
 Моня2018-03-31 20:29:42 
pizza.prostoyrecept.ru/ pizza
 
 Олександр2014-03-17 13:25:22 
Закулисные игры, революции, а правды как не было так и нет. Нехорошо Сашко. Жаль мало кто знает источник финансирования.
 
 Для поширення2012-06-07 23:00:00 
Всім! Всім! Всім!

З боку антинародної влади грядуть числені репресивні заходи, як за просто так, так і за справи хороші.

Є досить велике коло заздалегідь підозрюваних - члени організацій і партій, фанати, скіни, громадські активісти, родичі вбитих мусорами людей, пограбовані судами люди, і, навіть, пассіонарії серед лівих. Це ті, кого у випадку ексцесів, перших будуть перевіряти, пресувати, з'ясовувати місце знаходження, вішати справи і т.д. Всі люди відомі мусорам і гебістам, ми все про себе і своїх друзів розповіли Вконтактє. Але загалом це десятки тисяч потенційних "винуватців".

Коли хтось розстріляв зал ігрових автоматів, чи завтра поцілить у міністра табаку Освітника, то почнуться масові перевірки вище означених осіб. Втім, мусора і гебісти ліниві і тупі, а також, напевно, вони нічого напевно не знають. Все, що вони знають, ми самі їм розповідаємо.

Тому важливо в середовищі і назагал закріпити таку думку.
У випадку затримання надавати ноль інформації мусорам. На всі питання. Де був, що робив, які мав наміри і т.д. Які б вони аргументи не наводили, як би не розповідали, що шукають "терористів і вбивць дітей", теж діють "в інтересах України" і т.д. Вони вцілому і конкретно не діють в інтересах Справедливості, щоби вони не говорили.

Бо будь-яка інформація, будь-яке власне альбі дає мусорам можливість звужувати коло пошуку. Так, я себе відмазав, я не при чому. Мало того, що це принизливо, це їм іще допомагає шукати тих, хто при чому. Тому мовчати з будь-якого приводу. Нічого не підписувати.

Якщо вони хочуть посадити тебе конкретно чи тебе, як першого ліпшого, то посадять незалежно від твоїх показів. Якщо не хочуть, то максимум, що ти ризикуєш - певний нетривалий час в буцигарні. Хай і тривалий. Але це вбереже тих, кого вони шукають.

Коротше! Будь-яка дача свідчень мусорам прирівнюється до зради і колаборації з режимом. На велику масу відмовників у них не вистачить ні ресурсів на перевірку, ні камер.

Є ризик постраждати, якщо ти дійсно не при чому. Але це на користь Справі в кінцевому висліді, бо ти прикриваєш тілом когось, дійсно вартісного.

Хто ж дає свідчення, хай і про себе, тобто проти інших НАСПРАВДІ, той скурвився.

Т.Ю. Ленін
 
 Петр2012-06-03 13:43:39 
Гости и прочие хватит поддерживать власть имущих пенсионеров. Давайте дадим дорогу молодым таким как Саша у него есть сила и энергия и свои позиции он будет отстаивать. В отличии от тех кто сейчас чванливо сидит в кресле и набивает карманы.
 
 Петр2012-06-03 13:39:54 
Держись Саша эти старые пузатые уроды трясутся за свои кресла и боятся людей которые что то могут.
 
 дівчина2012-01-07 03:09:01 
Сашко мій сексуальний!!! )
 
 вільний2011-09-28 14:12:04 
Добидень пане Солонтай!!!
Знайомлячись з Вашими регаліями та здобутками, щедро відображеними на сайті, був приємно вражений тим, що ви так сміливо віднесли себе до категорії тренерів “з питань місцевого розвитку, процедур прийняття рішень на місцевому рівні, організаційної роботи органів місцевої влади”, а так само приклалися і до боротьби з корупцією, правда цікавим шляхом — виданням книги про “корупцію в місцевій владі”. 
На моє переконання справи тільки тоді є корисними для суспільства і громади, коли вони є дієвими і необхідними їй. Інакше все це або піар, або “сотрясание воздуха в общественных туалетах» .
Аби не нагадувати пустозвона конкретизую проблему, а ви вже самі дайте відповідь : чи стосується вона громади міста і прав її громадян, та чи відповідає вона процедурі прийняття рішення. А через це і проаналізуйте свою реакцію.
Так, 02.08 начальник управління освіти Комарницький видав наказ за вих №01-8\745 яким зобов'язав керівників навчальних закладів до 1.09.11 забезпечити поновлення батьками довідок про склад сім'ї. Як підстава значиться доручення міського голови від 26.07 за №94.
Незрозуміло тільки чому тільки це вимагається. Треба більше: декларації про доходи, довідок про несудимість, копії квитанцій про оплату ком послуг, вивозу сміття, тощо. Вам про це невідомо? Чи ви вже давно не з Ужгородцями? Де Ваша реакція? Адже це явне порушення Конституції та законів України, в тому числі і закону “Про освіту”, як в частині компетенції так і в частині вимоги щодо довідки про склад сім'ї. Як поновити можна те чого ніколи в начальні заклади не давали.
Мій висновок. Фактично має місце явне перевищення з ознаками корупції у формі сприяння жекам у здійсненні їх діяльності і отриманні прибутку за надання платних послуг-видачі довідки про склад сім'ї.
Щодо Конституції, почніть зі статті 32, далі 57, 19 і нарешті 8. Ви як освічена і досвідчена людина зможете пов'язати норми цих статей зі змістом порушень, які виняться в результаті виконання цього наказу.
Про відсутність правової експертизи та реєстрації в мінюсті й говорити не варто.
Нажаль, я втратив правовий звязок з цією країною, а тому не можу з цього приводу звернутися в прокуратуру. Однак знаючи, що під час виборів громада захищала Ваші права (наприклад коли розвішували плакати з образами щодо Вас) розраховую, що і ви поступите так само.
Докажіть що ви не тільки вмієте прилюдно підписувати угоди та ...
1 Solontay2011-10-02 15:26:059 лет назад
 Ваше звернення прийнято в роботу, дякуємо ! По тексту листа видно що лист був обірваний, мабуть через обмеження на форумі щодо кількості знаків. Прошу залишити свій контакт, наприклад електронну пошту !?
2 Solontay2011-10-19 15:15:559 лет назад
 Прошу набрати на моб.телефон, або ел.пошту, є інформація по поставленій Вами проблемі !
 
 ОСББ2010-10-27 22:04:47 
Конкретно? Куда уж конкретней.

А хотел я Вам уши надрать за то, что плакаты с Вашим фото в кол-ве 3 штук были наклеены 3 дня тому назад на !_СВЕЖЕОКРАШЕНЫЕ_! двери и стены подъезда!

А о том что в нашем микрораене нужно чинить дороги и внутренний двор - после дождя ни пройти ни проехать, крыши гнилые совсем, в темное время суток заблудится можно - ни одного фонаря, забита канализация от старости, вода по графику - ТАК ЭТО ВАМ НЕ ПО ЗУБАМ! так как "Ніхто не ідеальний" класная отмазка депутата двух созывов...
1 Solontay2010-10-28 00:59:2910 лет назад
 Якщо Ви реальна людина і пишете правду, то по-перше я не налаштований сваритися, а по-друге пропоную співпрацю. А саме:
1. Двері можемо перефарбувати, щоб були як новенькі. Мені для цього треба знати точну адресу і під'їзд, щоб я міг вирахувати, хто саме з активістів це зробив !?
2. Жахіття мікрорайону вул.Шопена-Ф.Тихого-Одеської я побачив на власні очі, пройшов кожен будинок. Впевнений, що більшість проблем якраз "по зубам". Маю досвід значно менше району, але досвід позитивний;
3. Щодо останнього, то так, я в свої 30 маю дворазовий досвід депутатської роботи, але за даний мікрорайон беруся вперше, пропоную судити про результати по завершенні каденції, або хоча б за рік-два докладання зусиль.
Я цілком серйозно пропоную співпрацю, прошу зв'язатися на пряму зі мною, я так розумію всі контакти у Вас є !?
 
 Олексанр олександров2010-10-26 23:56:03 
а від якої партії балотуємося і що зробили особисто для Закарпаття за минулу каденцію чи робили тільки на Київ??
1 Solontay2010-10-27 11:31:1510 лет назад
 Балотуюся по мажоритарному виборчому округу №9. Висунула партія ВО "Батьківщина". Щодо минулої каденції - прошу дивитися депутатський звіт:
io.ua/s98199
 
 ОСББ2010-10-26 22:02:52 

800 x 600, 61 кБ
Раз Вы такой белый и пушистый. Почему же тогда вы не явились на инициированую Вами встречу с избирателми?
1 Solontay2010-10-27 11:28:3710 лет назад
 Ніхто не ідеальний, але давайте конкретно розмовляти. Це було вчора, спочатку в 14:00 - Шопена, 6 і 8, а потім 15:00 - Шопена, 13. Падав дощ, ми розмовляли з Вашими сусідами в під'їзді сусіднього дому, на дворі нікого не було, я час від час заглядав подивитися. Якщо ми розминулися з зустріччю, то пропоную Вам набрати мене на тел. 050-372-5-100, і я ще раз підійду до будинку. Також повідомляю, що в цьому мікрорайоні буде зустріч 29 жовтня, п’ятниця, 16:00, Проспект, 30. Це буде остання зустріч в районі Проспекту перед голосуванням. Прошу зв'язатися зі мною !
 
 Олексанр олександров2010-10-24 19:28:09 
Пане Сашко! Якщо не секрет то де ж ви працювали, бо критикуєте всіх а з вашої біографії - ви просто мильна бульбашка, дитина яка розповідає казки. На якому авто пересуваєтесь, де живете, скільки задекларували прибутку та звідки
1 Олександр Солонтай2010-10-24 22:38:3410 лет назад
 Дякую за запитання. Отже, детальніші відомості про попередню роботу - www.ipo.org.ua/about/command. За минулий рік заробив бл. 40 тис. грн., зокрема за роботу в ДІРСМ та ІПО, сплатив відповідні податки. Живу на Л.Толстого, 46/5. Авто відсутнє, при потребі пересуваюся громадським транспортом, таксі та допомагають друзі, а також службовий транспорт.
Щодо критики колег-депутатів з облради, то це моя позиція, а виборці розсудять хто з нас правий. Детально про причини перебування в опозиції:
www.rionews.com.ua/newspaper/all/now/n10294124718 /> Депутатський звіт:
io.ua/s98199
 
 Іван Сухарник2010-10-13 03:50:53 
Олександр, дякую за оперативну та перш за все конструктивну відповідь) Маю надію, що в недалекому майбутньому наші обранці так само реагуватимуть на зауваження своїх Виборців. В іншому випадку нехай займаються своїм "бізняком", або працюють відповідально на своїх посадах в інтересах Громади.
1 Solontay2010-10-27 11:32:0410 лет назад
 Повністю з Вами згоден !
 
 Сергей2010-10-12 22:44:19 
Александр, А что Вы предлагаете сделать лучше, чем остальные?
Какая у Вас программа?
Почему мне стоит проголосовать именно за Вас, а не, скажем, за Гисема?
В чём Ваша уникальность и польза для Закарпатья?

Спасибо,
С уважением,
Сергей
1 Solontay2010-10-14 00:09:1410 лет назад
 Дякую, Сергію!
1. Думаю, щоб зрозуміти мою програму конкретніше, варто ознайомитися з моїм звітом. Але якщо коротко, то налагоджу співпрацю між усіма представниками мого округу і займуся програми житлово-комунального господарства, зокрема обслуговування будинків, ОСББ, освітлення вулиць, стан доріг, подальше покращення вивозу сміття і благоустрій, благоустрій, благоустрій. На більше навряд чи вистачатиме часу, але звичайно вестиму регулярний прийом громадян, готуватиму депутатські звернення та запити.
2. Ми з Гісемом на різних територіях, він балотуєтсья по правому берегу Ужгорода, а я по протилежній частині, там де живу;
3. Про корисність висновки мають зробити люди, а щодо унікальності, то наразі я єдиний з ужгородським депутатів, який ставиться до своїх обов'язків, як до роботи, а не до хобі. Детально про це - дивіться відеоролики, або приходьте до мене на депутатський прийом!
ДЯКУЮ ЗА ЗАПИТАННЯ !
 
 Олександр Солонтай2010-10-12 08:42:53 
Я також виступаю за таку систему контролю. Зокрема, вже кілька років усі рішення обласної ради можна у вільному доступі прочитати в інтернеті. Правильно, наступними кроками має бути трансляція, мінімум на сайті облради (те саме мали б зробити депутати міськради), а ще - хочу домогтися того, щоб було видно результати голосування кожного депутата по кожному з рішень.

Щодо мікрорайону, то мажоритарна система якраз на це направлена, то ж позитивні зміни будуть.
І ще, щодо системи контролю, от одна з наших пропозицій:
zakarpattya.net.ua/ukr-news-72514-IAkisni-zminy-u-radakh-nemozhlyvi-bez-hromadskoho-kontroliu:
 
 Іван Сухарник2010-10-12 01:44:53 
Думаю виборці були б не проти створити «Систему контролю над депутатами»:
1. Встановити за бюджетні кошти веб камери на засіданнях Міської та Обласної радах
2. Встановити в громадських місцях Плазми з трансляцією Сесій Міської та Облрад:
- Супермаркети
- Вокзали
- Торгові центри
- Та ін.
Все ж таки цікаво чим вони там займаються і які рішення приймають
3. Створити НЕ підконтрольний Громадський Сайт зі змістом:
- Список депутатів з їх біографією, програмою та Результатами
- За які рішення хто як голосував
- За яким районом Міста/вулиці… закріплений з метою звернення

Це як мінімум

Чесно кажучи, гасла :
- «Все буде добре оберіть мене»,
- «Молода заміна»,
- «4,5 км доріг, тротуарів та польових стежок на рік»,
- «Краще життя ужгородцям»
та ін. – залишаються не більше як гаслами.

Цікаво чого ж ніхто з кандидатів не пропонує «Систему контролю над депутатами» після їх обрання, вони ж то по Змісту пропонують Всі як один одне й теж саме - «Добробут», а от механізму реалізації немає вже 20 років.
 
 Олександр Солонтай2010-10-11 12:09:26 
Дякую, Іване !
 
 Іван Бачинський2010-10-11 11:47:45 
Сашко, бажаю перемоги. Хай Бог тебе береже. З повагою, Іван Бачинський
1 Solontay2010-10-27 11:32:4210 лет назад
 Дякую, Іване !
 
 Александр2010-09-29 12:19:06 
Симченко Александр Александрович желает встретиться!! (044)221-49-68 (096)422-76-83 Жду звоночка))Ваше сообщение

(jpg, gif, png) Для вставки фото с io.ua вписывайте URL адрес страницы с ним (https://io.ua/№№№№№№)
URL адреса автоматически преобразовываются в гиперссылки.
Ссылка на видео YouTube вида https://youtu.be/11-ти_значный_код_видео преобразовывается в плеер YouTube
Имя