Cтати одним з тих, хто допоможе вирватися Україні з плачевного сьогоднішнього стану

 

Cтати одним з тих, хто допоможе вирватися Україні з плачевного сьогоднішнього стану

Віртуальне інтрев’ю було дано при відборі в Українську школу політичних студій (УШПС), початок 2009-го рокуЧи плануєте Ви в подальшому брати активну участь у громадському та політичному житті країни? Де і яким чином, на Вашу думку, Ви б могли реалізувати себе?
Так, усе своє подальше життя визначив як політичне, те що безпосередньо пов’язане з державним управлінням, представленням і захистом інтересів громадян. З 15 років був активним учасником молодіжного руху, пройшов шлях від активіста скаутської організації до керівника однієї з найпотужніших позапартійної молодіжної всеукраїнської організації, здобув спеціальну освіту, став експертом та продовжую навчатися і здобувати знання. Все це з метою стати одним з тих, хто допоможе вирватися Україні з плачевного сьогоднішнього стану і розвиватися як демократична, правова, соціальна держава.

Яке зі своїх досягнень Ви вважаєте найбільш значним?Напевно найбільшим досягненням мені слід вважати 7 років депутатської роботи на місцевому рівні, зокрема 4 роки як депутата Ужгородської міської ради, а 3 останніх як депутата Закарпатської обласної ради. При цьому усі ці роки був позапартійним, опирався у своїй роботі на громадські організації та виборців. Думаю саме така позиція допоможе мені у майбутньому стати одним з тих, хто формуватиме нову якість української політичної та державно-управлінської роботи !

Яка з останніх культурних подій у Вашому житті (книга, вистава, тощо) справила на Вас найбільше враження і чому?Остання книга, яку читав (17-19 лютого 2009р.), також справила на мене величезне враження. Це книга Володимира Чепового «Самая чесная игра» про започаткування та розвиток в Україні журнального та газетного бізнесу. Загалом цікавлюся не тільки світовими класиками, але й вітчизняними, а також усім спектром вітчизняної культури. Наприклад кіно.
Останній український фільм «Богдан Хмельницький» справив на мене вкрай гнітюче враження, а от фільм про Андрея Шептицького навпаки порадував ґрунтовністю та аналітичністю.
З інших культурних подій, то зараз власне дуже багато заходів організовую, або допомагаю організувати, щодо святкування 70-річчя Карпатської України, а тому є відчуття безпосередньої причетності :)

Ваш ідеал політичного / громадського діяча (обґрунтуйте).
З ідеальністю важко, все ж ми земні люди і бачимо і слабкості, а не тільки силу, але є політичні і державні діячі, які захоплюють ! Наприклад Ганді, адже індійський досвід був багато у чому в основі концепції Джина Шарпа щодо ненасильницького спротиву як базового шляху розбудови демократії, яким мені довелося у командах активної молоді застосовувати під час Помаранчевої революції

Як Ви розумієте поняття «великий українець» (до 30 слів)? Назвіть три постаті, яких би Ви віднесли до цієї категорії ?Це людина, яка зробила багато для України, або людина українського походження, що зробила багато для розвитку людства. Наприклад:
Ігор Сікорський, який проектував літаки, гелікоптери, а також встановлював світові рекорди швидкості;
Станіслав Оріховський-Роксолан, український письменник-гуманіст із загальноєвропейською славою 16 сторіччя;
Ярослав Мудрий, князь, творець збірника законів Київської Русі «Руська правда».


Создан 23 авг 2009  Комментарии       
Всего 1, последний 8 лет назад
myinsurIdaho 19 ноя 2011 ответить
Желаю высоких побед и у дальнейшем.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником